ortopedi sektöründe kaliteli hizmet anlayışı
destek hattı 0 322 225 7842

Hakkımızda

Ses Ortopedi Sağlık hizmetleri 2009 Yılı’nda Sinan ve Gökhan GÜNDOĞAN kardeşler tarafından Adana’na da kurulmuştur. İşletmemiz Ortopedi, Beyin cerrahi ve dental alanında distribütörlük yapmaktadır.

Ses Ortopedi’nin kuruluş amacı, Türkiye’de kaliteli ürünleri uygun fiyata bayilerine ulaştırmak ve Türkiye de ki hastalara yüksek standartlarında ürün temin etmektir.

Ses ortopedi ilk olarak İnsan doku ve Hücreleri alanında Amerika’nın önde gelen Doku Bankası Community Tissue Services ile 2009 sonbaharında distribütörlük anlaşması yapmıştır

Ses ortopedi, Türkiye genelinde oluşan ortopedi bölümü travma alanından External Fiksatör grubuna oluşan talep sonucunda Hollanda menşe ili Fixus External Fiksatörler ile 2010 yılı ilkbaharında exclusive distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Ses Ortopedi; ortopedi bölümü Travma alanında Kilitli Plak, Vida ve Intramedulary Çivi alanına Çek Cumhuriyeti menşeili Medin Firması ile exclusive distribütörlük anlaşmasını 2011 yılı ortalarında imzalamıştır.

Gelişen Pazar ihtiyaçları ve şartlarına göre Low Extremite alanında, Amerikan menşeili Bio Pro firması ile exclusive distribütörlük anlaşmasını 2012 yılı ortalarında imzalamıştır.

2013 yılı itibarı ile Berkeley Advanced Biometarials Amerikan Menşeili doku bankası ile exclusive distribütörlük anlaşmasını yapmıştır.

2014 yılında çıkan Sağlık uygulama tebliği ile pazarda daralma olmuştur, bu daralmaya istinaden yeni ürün gruplarına geçilmiş bu ürün grupları;

Basınçlı Yara Yıkama Kiti, Bone Cement (kemik çimentosu) ve Ön Çapraz Bağ (ACL) ürün gruplarında pazara girmiştir.

Ses ortopedi Türkiye genelinde 200 alt bayisi ile pazara kaliteli hizmet sunan, kaliteli ürün arz eden, genç dinamik kadrosu ile hizmet eden firma olmuştur. Bize 2009 yılından bu zaman a kadar destek olan bayilerimize sonsuz teşekkür ederiz.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis